Молочний батон

Спочатку готую опару.

Вливаю до миски тепле молоко, додаю цукор, дріжджі, борошно та перемішую.

Накриваю рушником та ставлю в тепле місце на 15-20 хвилин щоб дріжджі спрацювали і опара підійшла.

До опари додаю сіль, ванільний цукор, соняшникову олію та перемішую.

Поступово додаю борошно і замішую еластичне тісто.

Перекладаю тісто до миски, накриваю рушником та залишаю в теплому місті на одну годину.

Після чого трішки обминаю.

Та ділю на дві частини, так як буде два батони.

Розкачую тісто в прямокутний пласт, скручую його в рулетик і прищіпую.

Деко змастила олією і переношу батони до дека. Накриваю рушником та залишаю нехай відпочинуть та піднімуться, на пів години.

Роблю ножем надрізи та змащую молоком.

Ставлю в розігріту духовку ввімкнену на 200 градусів, режим верх+низ на пів години.

Інгредієнти:

Тепле молоко 400 мл.
Борошно 700 гр.
Пресовані дріжджі 15 гр.
Цукор 3 столові ложки
Сіль 1 чайна ложка
Соняшникова олія 40 мл.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *